١٢شهریور آغاز فعالیت شورای اسلامی جدید

[ad_1]

 

به گزارش جی کی نیوز و  به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ محمدحسین مقیمی امروز در همایش شوراهای استان بوشهر با قدردانی از خلق حماسه مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت گفت همانگونه که مردم با حضور حماسی در انتخابات شرکت کردند باید اعضای شوراهای اسلامی در برآورده ساختن مطالبات مردم تلاش فراوانی داشته باشند.

وی اظهار امیدواری کرد منتخبان شورای پنجم با تدوین برنامه‌‌های لازم منطبق با برنامه چشم‌انداز ۱۴۰۴ و برنامه پنج‌ساله ششم زمینه افزایش خدمات به مردم و توسعه و پیشرفت در عمران شهری و روستایی را فراهم کنند.

مقیمی با تاکید بر تدوین لایحه و طرح برای ارائه به مجلس شورای از سوی شورای اسلامی استان‌ها گفت شورای استان‌ها هم‌تراز و همراه دولت می‌تواند طرح یا لایحه به مجلس شورای اسلامی تقدیم کند که باید از این ظرفیت استفاده شود.

وی افزود در انتخاب شورای استان‌ها باید از قوی‌ترین، کارآمدترین و زبده‌ترین افراد شوراها استفاده شود تا بتوانند در تحقق مطالبات مردم در شورای بالادستی تلاش کند.

مقیمی گفت ۱۱۷ هزار نفر در شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب شده‌اند که باید از این سرمایه‌های مهم اجتماعی، در توسعه و پیشرفت جامعه استفاده کرد.

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات لازم برای توسعه اقتصادی روستاها افزود دولت پیشنهاد یک و نیم میلیارد دلاری به مجلس ارائه کرد که با تصویب آن زمینه توسعه اقتصادی روستاها و حل مشکلات اشتغال آنان فراهم شده است.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *