آتش سوزی در اسکله کنگان

[ad_1]

 

به گزارش جی کی نیوز، این حادثه ساعت ۱۴ امروز از یک لنج که در نزدیکی مخزن سوخت در اسکله کنگان بوده آغاز و به سرعت به لنج های مجاور سرایت کرد.

فرماندار شهرستان کنگان گفت: آتش سوزی در اسکله چند منظوره صیادی و سفاری کنگان پس از جدود چهارساعت به کنترل درآمد و تلاش های پایانی برای مهار آن ادامه دارد.

عبدالنبی یوسفی با اشاره به استفاده از آتش‌نشانان شرکت‌های مختلف پارس جنوبی برای مهار آتش در کنگان خاطر نشان کرد: در این آتش سوزی تاکنون ۱۴ لنج اتش گرفت ولی خوشبخاتنه تلفات جانی نداشته است.

یوسفی با بیان اینکه علت آتش سوزی در اسکله کنگان در دست بررسی است افزود: در این اسکله چندمنظوره ۱۲۰ فروند لنج تجاری، ۹۰ فروند لنج صیادی و ۲۵۰ قایق پهلو گرفته است.

۱۰ نفر مصدوم شدند

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: در جریان حادثه آتش‌سوزی در بندر کنگان ۱۰ نفر از آتش‌نشانان و ملوانان مصدوم شدند.

عبدالرحیم دادجو با بیان اینکه پس از بروز حادثه آتش‌سوزی نیروهای اورژانس به محل حادثه اعزام شدند اظهار داشت: به سبب دود غلیظ برخی از کسانی که در محل حادثه بودند مصدوم شدند.

وی افزود: در بروز آتش‌سوزی اسکله بندر کنگان ۱۰ نفر به سبب گازگرفتگی و سوختگی دچار حادثه شدند که به بیمارستان کنگان اعزام شدند.

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی استان خاطرنشان کرد: مصدومان شامل سه نفر آتش‌نشان و ۷ تن از ملوانان بودند که ۹ نفر آنان به سبب گازگرفتگی به بیمارستان اعزام شدند.

دادجو تصریح کرد: یک نفر دچار سوختگی سطحی شد و در این میان ۷ نفر به صورت سرپایی درمان و مابقی بستری شدند.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *